~ SweetCandy ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
~ SweetCandy ~

Image
 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  Prisijungti  

 

 Sportas- sveikata!

Go down 
5 posters
AutoriusPranešimas
Eli.
~Sweet Candy.
Eli.


Pranešimų skaičius : 63
Join date : 2008-07-16

Sportas- sveikata! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Sportas- sveikata!   Sportas- sveikata! EmptyTr. 07 16, 2008 12:00 pm

Sportuojate? Ar daug? ;}}
Atgal į viršų Go down
YwY;*
~Sweet Candy.
YwY;*


Pranešimų skaičius : 64
Join date : 2008-07-06

Sportas- sveikata! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sportas- sveikata!   Sportas- sveikata! EmptyTr. 07 16, 2008 12:52 pm

nea tik fule losiu, o siaip kunces pamokos man nepatinka, tas kvadratas ir sokinejimas per kartis, ne man... ir dar tas mokytojas kazkoks lievas... uzsisedes ant manes b nekenciu as jo fe
Atgal į viršų Go down
*Candy;]*
~White Candy.
*Candy;]*


Pranešimų skaičius : 108
Join date : 2008-07-04

Sportas- sveikata! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sportas- sveikata!   Sportas- sveikata! EmptyTr. 07 16, 2008 1:04 pm

As tai biski pasportuoju. Lankau tenisa. Kuno kultura tai man visai patinka. Tik kiek viena diena kvadra ir kvadra...;DD
Atgal į viršų Go down
https://sweetcandy.lithuanianforum.com
Eli.
~Sweet Candy.
Eli.


Pranešimų skaičius : 63
Join date : 2008-07-16

Sportas- sveikata! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sportas- sveikata!   Sportas- sveikata! EmptyKv. 07 17, 2008 9:50 am

Man fizinis nepatynka, o dar tą kvadratą liepia žaisti tai visai nukvankti galima. xDD
O dabar neseniai pradėjau sportuoti, nū kaip vasara bent jau man tai gan naudinga. ;} Visokius pratimus darau.
Atgal į viršų Go down
*Candy;]*
~White Candy.
*Candy;]*


Pranešimų skaičius : 108
Join date : 2008-07-04

Sportas- sveikata! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sportas- sveikata!   Sportas- sveikata! EmptyKv. 07 17, 2008 9:56 am

Ane? Kokius? As ir padarysiu, nes vasara nera teniso tai visai be sporto zmogus;DD
Atgal į viršų Go down
https://sweetcandy.lithuanianforum.com
Eli.
~Sweet Candy.
Eli.


Pranešimų skaičius : 63
Join date : 2008-07-16

Sportas- sveikata! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sportas- sveikata!   Sportas- sveikata! EmptyKv. 07 17, 2008 10:09 am

Pvz. šian pabandžiau tokius, kuriuos radau 'Panelė' žurnale, birželio mėn. Ir šeip bandau visus, pritupimus, rankų pratimus, kojų raumenis tempiu, kad iki špagato mažai būtų. xD
Atgal į viršų Go down
Baby V
~Sweet Candy.
Baby V


Pranešimų skaičius : 60
Join date : 2008-07-04
Miestas : Klaipeda

Sportas- sveikata! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sportas- sveikata!   Sportas- sveikata! EmptyPen. 07 18, 2008 11:26 am

Man tai kuno kult. pamokos patynka, nes namu darbu neuzduoda ir seip fainiai...Mokytojas leidzia daryt ka norim... O spuortuot as megstu ypac begioti... Galiu lakstyt ir lakstyt po pievas kaip vijurkas Laughing
Atgal į viršų Go down
~Sexy~
~Candy.
~Candy.
~Sexy~


Pranešimų skaičius : 58
Join date : 2008-08-05

Sportas- sveikata! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sportas- sveikata!   Sportas- sveikata! EmptyPir. 09 01, 2008 6:44 am

Aš tai vasarą visą laiką sportuojų, darau pratimus špagatui. Tiesa sakant aukojuosi šokiams, vadovė liepė per vasarą špagatą padaryt, ir paskui turėsim jai parodyti xD
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Sportas- sveikata! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sportas- sveikata!   Sportas- sveikata! Empty

Atgal į viršų Go down
 
Sportas- sveikata!
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
~ SweetCandy ~ :: ~Gyvenimo vaivorykštė..~ :: Sportas.-
Pereiti į: